0
В корзине пусто!

Закрыть

Наші партнери компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП

Наші партнери компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП

Наші партнери компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП

ПРО КОМПАНІЮ ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП

Те, що європейська якість життя – не така вже й захмарна мрія для Українців, на практиці доводить будівельно-інвестиційна компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП. Зведене компанією житло – без перебільшення європейське. Це житло, в якому хочеться ЖИТИ. За весь час перебування на будівельному ринку фірма завоювала довіру жителів міста. Серед безликих радянських багатоповерхівок і навіть сучасних стихійно “наліплених” будівель Ірпеня, будинки від будівельної компанії ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП мають неповторний архітектурний стиль.

ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП – будівельно-інвестиційна компанія, яка здійснює проектування і будівництво з усім комплексом спеціалізованих робіт від складання проекту до здачі в експлуатацію. Будівництво об’єктів проводиться на високому професійному рівні, у повній відповідності з проектом і договірними зобов’язаннями.

Компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП – це передові технології, найкращі матеріали, власний контроль якості і все це за прийнятною ціною і в розумні терміни.

Саме ЯКІСТЬ наданих послуг – основна характеристика нашої діяльності. Компанія ОРЛАН ІНВЕСТ ГРУП ставить своєю метою надати клієнтові кращий сервіс з будівництва, виступаючи гарантом професіоналізму, надійності та прозорості для кожного свого замовника.

Команда нашої будівельної компанії складається з кваліфікованих фахівців: архітекторів, дизайнерів, будівельників і менеджерів, кожен з яких знає свою справу на 100% і готовий відповісти на всі Ваші запитання. Ми професіонали і не обіцяємо вам будинок за місяць, але узгоджені терміни виконання кожного договору, жорстко контролюються і виконуються.

Cайт: www.orlaninvest.com.ua

Адреса: Ірпінь, вул. Суворова, 5А тел. +3 044 364-30-77


Интернет-магазин сантехники СантехТерм © 2018